
In het actieprogramma dak- en thuisloze jongeren van het ministerie van VWS werken 14 gemeenten samen om een einde te maken aan dak- en thuisloosheid onder jongeren. Een oplossingsrichting waar de gemeenten zich voor inspannen is het belang van een netwerk voor (dreigend) dak- en thuisloze jongeren. Niet als easy way out, maar omdat het goed is voor de jongeren zelf. Maar ondanks alle goede initiatieven in de samenleving om het netwerk van jongeren te betrekken, weten we eigenlijk nog weinig van het op een positieve manier betrekken van het netwerk in het leven van een jongere. Daarover willen we graag leren. En daar hebben we jouw hulp voor nodig.
Ben je jongere en heb je hier ervaring mee? We zijn benieuwd naar jouw ervaring! Klik hier voor de vragenlijst voor jongeren.
Ben je een hulpverlener en wil je jouw verhaal delen? Klik hier voor de vragenlijst voor hulpverleners.
Maak jij onderdeel uit van het netwerk van een dak- of thuisloze jongere? Klik hier voor de vragenlijst voor het netwerk.
Bedankt voor je hulp!